Właścicielem marki Heritage Partner jest:

One Man Business Solutions,

ul. Szczęśliwicka 35/47, 02-353 Warszawa,

NIP 5261517101

tel: 512 090 510

mail: biuro@heritagepartner.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone, 2021.

Heritage Partner

Przegląd wybranych inwestycji deweloperskich HRE Investments.

HRE Investments, niezależnym polskim holdingiem finansowym działający w branży deweloperskiej, realizuje już 25. projekt w formule equity zapraszając inwestorów indywidualnych do uczestniczenia w finansowaniu budowy osiedla mieszkaniowego.

W takiej formule powstały projekty w takich miastach jak (po jednym projekcie):

Gliwice, Kraków, Opole, Oświęcim, Poznań, Pruszcz Gdański, Radzymin, Rumia, Rzeszów, Świdnica, Warszawa, Zegrze,

oraz:

- Łódź – 6 projektów,

- Nowy Dwór Mazowiecki – 4 projekty,

- Wrocław – 2 projekty.

 

Wszystkie projekty rozpoczęte w 2019 roku (4 szt.) oraz dwa projekty z 2020 roku zostały już rozliczone z inwestorami indywidualnymi (wypłata zysku/odsetek oraz zwrot zainwestowanego kapitału).

1. Equity Senatorska (Apartamenty Senatorska, Łódź).

To pierwsza inwestycja HRE Investments prowadzona w formule equity.

Inwestorzy indywidualni przystąpili do tego projektu na wiosnę 2019 roku. Inwestycja jest już obecnie rozliczona, inwestorzy otrzymali zysk oraz zwrot wniesionego kapitału.

Osiedle znajduje się w centrum Łodzi przy ulicy Senatorskiej. Powstała na działce o powierzchni ok. 8.900 m2. W trzech stylowych apartamentowcach przewidziano 238 mieszkań oraz 8 lokali użytkowych. Obecnie trwa drugi etap sprzedaży mieszkań.

2. Lake House, Zegrze.

Apartamentowiec zlokalizowany w kameralnej części miejscowości Zegrze (gmina Serock) nad Jeziorem Zegrzyńskim. Teren, na którym inwestycja jest realizowana, posiada bezpośredni dostęp do jeziora stanowiący znakomitą atrakcję turystyczną i rekreacyjną, szczególnie cenioną przez mieszkańców Warszawy i okolic. Na działce o powierzchni blisko 4.500 m2 zaprojektowano dwa budynki 4-kondygnacyjne, w których znajdzie się 59 apartamentów o łącznej powierzchni ok. 3.892 m2. W budynku A zaprojektowano ogólnodostępny lokal usługowy o powierzchni 200 m2 z przeznaczeniem na lokal gastronomiczny. Na najniższych kondygnacjach budynków uwzględniono garaże zaspokajające potrzeby parkingowe mieszkańców. Z myślą o pasjonatach żeglarstwa i sportów wodnych w inwestycji przewidziano małą marinę, gdzie można przycumować łódź, jacht bądź skuter wodny.

Inwestorzy indywidualni przystąpili do projektu w drugiej połowie 2020 roku. Planowane rozliczenie z inwestorami indywidualnymi na przełomie 2021/2022 roku.

Obecnie w sprzedaży pozostało mniej niż 15 z 59 apartamentów.

3. Apartamenty Słowackiego, Radzymin.

Inwestycja „Apartamenty Słowackiego” to nowoczesny apartamentowiec, powstający w cichej i zielonej części Radzymina. W ramach inwestycji wybudowany zostanie sześciokondygnacyjny, dwuklatkowy budynek mieszkalny ze 113 mieszkaniami o metrażach od 26 do 75 m2 i 5 lokalami usługowymi na parterze o łącznej powierzchni użytkowej 4.744,93 m2. Inwestycja „Apartamenty Słowackiego” znajduje się w Radzyminie przy ul. Juliusza Słowackiego na działce o łącznej powierzchni 6 892 m2.

Inwestorzy przystąpili do tego projektu w pierwszej połowie 2020 roku.

Na dzień 30.06.2021 wszystkie mieszkania były już sprzedane.

Obecnie trwa rozliczanie inwestycji z inwestorami indywidualnymi.

Wizualizacja projektu Equity Senatorska w Łodzi.

Zdjęcia z postępu prac budowlanych projektu Equity Senatorska.

Wizualizacja projektu Lake House, Zegrze.

Zdjęcia z postępu prac budowlanych projektu Lake House.

Zdjęcia z postępu prac budowlanych projektu Apartamenty Słowackiego, Radzymin.